Naprzód Nokia 3120 Classic

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia 3120 Classic

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Ostatecznie Nokia zaczęła wykorzystywać już użyte oznaczenia swoich telefonów. Jako pierwszy był model 2600 Classic a teraz będzie model 3120. Poprzedni model o identycznym oznaczeniu wyszedł w roku 2004 i był to tani aparat z kolorowym wyświetlaczem.

Ostatecznie Nokia zaczęła wykorzystywać już użyte oznaczenia swoich telefonów. Jako pierwszy był model 2600 Classic a teraz będzie model 3120. Poprzedni model o identycznym oznaczeniu wyszedł w roku 2004 i był to tani aparat z kolorowym wyświetlaczem. Nowy model należy do kategorii low-end 3G. Aż sami jesteśmy zaskoczeni tak znakomitym wyposażeniem.

Nokia 3120 Classic

Jest to telefon komórkowy 3G, jest bardzo lekki i waży tylko 85 gramów. Wyświetlacz ma przekątną 2 cale i rozdzielczość 320 x 240 pikseli. Do pozostałego wyposażenia należy 2 MPx aparat fotograficzny z fleszem, rozmowy wideo, slot do kart pamięciowych microSD, bluetooth oraz odtwarzacz MP3. Zatem gdzie jest haczyk skoro za tak niską cenę jest takie rewelacyjne wyposażenie? Nie ma żadnego. Wprawdzie nie jest to smartphone, ale jest to bardzo funkcjonalne urządzenie. Nokia 3120 pracuje na systemie operacyjnym Series 40, który dla większości jest znany i lubiany.

Nokia 3120 Classic

Jeśli będziesz chcieć podłączyć do telefonu słuchawki, musisz się zadowolić 2.5mm audio jackem. Multimedialny odtwarzacz obsługuje MP3, MP4, formaty typu WMA. Częścią telefonu jest także zainstalowana przeglądarka internetowa Opera oraz klient e-mail. Możesz nagrywać sekwencje wideo z szybkością 15 - 20 klatek na sekundę (fps) o rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Dla większości użytkowników będzie to wystarczające. Maksymalny czas rozmów jest trochę krótki, bo tylko 2.5 godziny. Czas czuwania wynosi do 12 godzin. Telefon będzie dostępny od kwietnia 2008.

Nokia 3120 Classic

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 2

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Nokia 3120 Classic


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.