Naprzód Apple iPhone 16 GB

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Apple iPhone 16 GB

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Firma Apple w najbliższym czasie rozszerzy serię modelowa swojego iPhonu. Nowy model będzie mieć podwojoną pamięć. To oznacza, że będziesz mieć do dyspozycji 16 GB wolnego miejsca. Także przygotuj się na porządną porcję piosenek, filmów i zdjęć...

Firma Apple w najbliższym czasie rozszerzy serię modelowa swojego iPhonu. Nowy model będzie mieć podwojoną pamięć. To oznacza, że będziesz mieć do dyspozycji 16 GB wolnego miejsca. Także przygotuj się na porządną porcję piosenek, filmów i zdjęć.

Apple iPhone 16 GB

Różnica w cenie dokładnie odpowiada pamięci. Za podstawowy model Apple zapłacisz 399 dolarów (około 1 tys. PLN) a za 8 GB zapłacisz 499 dolarów (około 1200 PLN). Oczywiście są to amerykańskie ceny, u nas telefon ten będzie najprawdopodobniej droższy. Częścią iPhonu jest znakomity ekran dotykowy. Wszystkie multimedia i zdjęcia możesz wygodnie przeglądać za pomocą dotyku palca. Model ten wyposażony jest w najnowszy software, który firma Apple ogłosiła przed miesiącem.

Apple iPhone 16 GB

Do dalszego wyposażenia należy na przykład usługa, która dokładnie znajdzie Twoje położenie z telefonem na mapie. Za pomocą softwaru możesz na wiele sposobów poprawiać wideo i zamieszczać je na ulubionych serwerach. Także bez problemu możesz przeglądać strony internetowe. Telefon posiada znakomitą przeglądarkę internetową Safari. Posiada on także klienta e-mail, prognozę pogody czy notatnik. Apple iPhone ma się pojawić na rynku w przeciągu miesiąca.

Apple iPhone 16 GB

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 5

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Apple iPhone 16 GB


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.