Naprzód Toshiba Transformers Phone

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Toshiba Transformers Phone

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Ten nieszczególnie prezentujący się telefon komórkowy to żaden koncept. Nie jest to nawet żaden prototyp ani też telefon Frankensteina. est to zupełnie produkcyjny telefon komórkowy o nazwie Toshiba Transformer...

Ten nieszczególnie prezentujący się telefon komórkowy to żaden koncept. Nie jest to nawet żaden prototyp ani też telefon Frankensteina. Jest to zupełnie produkcyjny telefon komórkowy o nazwie Toshiba Transformer, który właśnie przygotowuje się do wejścia na rynek.

Toshiba Transformers Phone

Ale wygląd oczywiście nie będzie główną przynętą tego telefonu. Jest on o dziwo znakomicie funkcjonalny i naprawdę hojnie wyposażony. Wspomaga sieci 3G, ma ekran QVGA oraz aparat fotograficzny 3.2 MPx z autofocusem. Film o transformacji robotów z kosmosu był pokazywany w naszych kinach przed niecałym rokiem i stał się na całym świecie nieprawdopodobnie popularny, także Toshiba che trochę wykorzystać ten sukces. Dodatkowo w roku 2009 będzie druga część, tak że możliwe jest, że telefon zostanie wkrótce kultową komórką.

Toshiba Transformers Phone

Wyświetlacz ma rozdzielczość 320 x 240 pikseli, pokazuje 262 tysiące kolorów. Posiada znakomity aparat fotograficzny, który robi naprawdę piękne i ostre zdjęcia. Na tylnej stronie znajduje się flesz LED, dzięki któremu możesz robić zdjęcia nawet w bardzo ciemnych przestrzeniach. Niemniej jednak pierwszy rynek, na którym będzie dostępny to oczywiście Japonia. Planuje się go także wprowadzić do Europy, ale jeszcze nie została podjęta żadna decyzja, tak samo jak nie została podana cena.

Toshiba Transformers Phone

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 3

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Toshiba Transformers Phone


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.