O2


Naprzód O2 XDA Atmos

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

O2 XDA Atmos

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Firma O2 porusza się w obszarze smartphonów na bazie Windows Mobile znacznie dłużej, niż inne firmy. Oryginalny telefon O2 XDA w swojej pierwszej wersji został zaprezentowany w roku 2002 i był on pierwszym telefonem z tym systemem operacyjnym.

Firma O2 porusza się w obszarze smartphonów na bazie Windows Mobile znacznie dłużej, niż inne firmy. Oryginalny telefon O2 XDA w swojej pierwszej wersji został zaprezentowany w roku 2002 i był on pierwszym telefonem z tym systemem operacyjnym. W ostatnich dniach został ogłoszony jego następca i ma zupełnie taką samą nazwę jak przed laty.

O2 XDA Atmos

Na przedniej stronie znajdziesz znakomity wyświetlacz dotykowy o przekątnej 2.4 cala. Jeśli chodzi o system operacyjny to jest on wyposażony w Windows Mobile 6, który dodatkowo obsługuje klienta e-mail oraz kieszonkową wersję Microsoft Office. Rzeczą naprawdę wyjątkową w tym telefonie jest klawiatura. Ma ona klasyczne rozmieszczone klawisze tak jak u komputera, QWERTY. Jest usytuowana na wewnętrznej części urządzenia i wysuwa się w kierunku prawej strony. Oczywiście ma także klasyczną klawiaturę, ale do korzystania z Internetu o wiele bardziej wygodniejsza jest ta.

O2 XDA Atmos

O2 XDA Atmos

Następnie jest on wyposażony w aparat fotograficzny z matrycą 2 MPx , obsługę rozmów wideo, transmisji danych Bluetooth 2.0, maksymalny czas rozmów wynosi cztery godziny i obsługa UMTS. Znajdziesz także bardzo popularne WiFi. Tylko szkoda, że telefon nie ma wbudowanego GPS. Pamięć wewnętrzna wynosi tylko 64 MB, tak że lepiej ją rozszerzyć za pomocą karty pamięciowej microSD. Czas czuwania telefonu wynosi aż 18 dni. Sprzedaż ma się rozpocząć w najbliższych dniach, informacje o cenie nie zostały jeszcze podane.

O2 XDA Atmos

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Podobne


Dyskusje

Dyskusja do artykułu O2 XDA Atmos


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.