Naprzód REDFLY Mobile Companion

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

REDFLY Mobile Companion

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Interesujące urządzenie REDFLY Mobile Companion wygląda jak mały notebook, ale nie do końca nim jest. Firma Mobile Companion jest specjalistą od platform mobilnych, które opierają się na systemie operacyjnym Windows.

Interesujące urządzenie REDFLY Mobile Companion wygląda jak mały notebook, ale nie do końca nim jest. Firma Mobile Companion jest specjalistą od platform mobilnych, które opierają się na systemie operacyjnym Windows oraz oferują duży wyświetlacz i klawiaturę.

REDFLY Mobile Companion

Łatwo go połączysz ze swoim smartphonem i już możesz pracować lub na przykład surfować po internecie. To urządzenie jest bardzo pdobne do poprzedniego telefonu Palm Foleo, który był jednak po chwili wycofany, podczas gdy REDFLY Mobile Companion jest juz w sprzedaży. Na razie tylko on line, więc musisz go zamówić przez internet. Dokładnie chodzi o typ urządzenia, który będzie Ci się wydawał albo niepotrzebny albo po prostu niezbędny i będziesz go musiał mieć. Jedyną większą przeszkodą są same jego rozmiary: 152 x 229 x 25mm i waga 900g, więc do kieszeni w spodniach prawdopodobnie się nie zmieści. Urządzenie REDFLY Mobile Companion jest jednak bardzo solidne a dzięki silnej baterii wytrzyma do 8 godzin użytkowania. Dla ułatwienia korzystania z boku urządzenia znajduje się port USB służący do podłączenia myszy optycznej.

REDFLY Mobile Companion

REDFLY Mobile Companion

Pełnowartościowa klawiatura QWERTY jest wspaniała, pisze się na niej bardzo dobrze, ma wielkie klawisze. Duży ekran o przekątnej 8 cali oferuje najwyższą rozdzielczość 800 x 480 pikseli. Jest całkiem ostry a kolory bardzo rzeczywiste. Głównie dzięki systemowi operacyjnemu możesz to urządzenie dostosować do swoich potrzeb, a dodatkowo zainstalować mnóstwo przydatnych aplikacji. Podłączenie do internetu i różne inne usługi u REDFLY Mobile Companion następują poprzez sparowany telefon komórkowy. Żadnego aparatu fotograficznego ani wejścia na kartę pamięci tu nie znajdziesz. Kolejnym ograniczeniem jest wysoka cena, która oscyluje wokół 350 funtów (około 1420 PLN)

REDFLY Mobile Companion

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 2

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu REDFLY Mobile Companion


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.