Naprzód Sony Ericsson W707

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony Ericsson W707

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Firma Sony Ericsson jakiś czas temu ogłosiła wprowadzenie nowego telefonu komórkowego o roboczej nazwie Alicia. Należy się małe sprostowanie dotyczące tej nazwy, ponieważ tak naprawdę ten walkman będzie się nazywać W707.

Firma Sony Ericsson jakiś czas temu ogłosiła wprowadzenie nowego telefonu komórkowego o roboczej nazwie Alicia. Należy się małe sprostowanie dotyczące tej nazwy, ponieważ tak naprawdę ten walkman będzie się nazywać W707. Także zobaczmy niektóre jego właściwości.

Sony Ericsson W707

No właśnie, ta nazwa nie jest jeszcze pewna na 100%, ponieważ ta wiadomość nie przyszła bezpośrednio od tej japońsko-szweckiej firmy, ale z bardzo wiarygodnych źródeł, najprawdopodobniej tak będzie. Jest to mniejszy brat telefonu komórkowego Sony Ericsson W960, który został wprowadzony do sprzedaży przed niedawnemW707 jest telefonem z klapką, który ma naprawdę piękny wygląd. Cały telefon jest zrobiony z plastiku i ma stylowe, czerwone podświetlenie klawiatury. Obudowa jest zrobiona w błyszczącym odcieniu, także możesz już teraz oczekiwać dużej podatności na odciski palców i wszelakich tłustych zabrudzeń. Ale to jest już regułą błyszczących telefonów.

Sony Ericsson W707

Sony Ericsson W707

Niestety wiele informacji nie zostało podanych. Wygląda na to, że W707 będzie mieć także zewnętrzny wyświetlacz, który w trypie spoczynku nie jest widzialny. Będzie on wyświetlać tylko podstawowe informacje jakimi są, czas, data oraz nieodebrane połączenia. Pod tym ekranem ma być umieszczony panel do obsługi multimedialnego odtwarzacza. Rozmiary głównego wyświetlacza ani jego przekątna nie zostały jeszcze podane, na to musimy jeszcze trochę poczekać. Z tyłu znajdziesz wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 3.2 MPx, który będzie mieć autofocus oraz flesz LED. Najprawdopodobniej będzie to telefon z HSDPA, oczywiście znajdziesz w nim GPRS i EDGE. Ten zagadkowy telefon komórkowy ma trafić na rynek na początku sierpnia tego roku. Cena nie została podana.

Sony Ericsson W707

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 3

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Sony Ericsson W707


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.