LG


Naprzód LG KT520

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

LG KT520

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Firma LG ogłosiła, że jej nowy telefon komórkowy o nazwie LG KT520 przeznaczony jest głównie dla tych użytkowników, którzy swoją przygodę z komórkami dopiero zaczynają, przez co wystarczą im podstawowe funkcje.

Firma LG ogłosiła, że jej nowy telefon komórkowy o nazwie LG KT520 przeznaczony jest głównie dla tych użytkowników, którzy swoją przygodę z komórkami dopiero zaczynają, przez co wystarczą im podstawowe funkcje. Spójrzmy na najważniejsze informacje o nowym modelu.

LG KT520

Można było spodziewać się niskiej ceny telefonu, ale co nas zaskoczyło to jego wyposażenie, którego poziom wyrasta daleko ponad przeciętność i bynajmniej nie chodzi tylko o podstawowe funkcje. Od strony designu telefon jest całkiem ładny, ma wysuwaną konstrukcję, jego wymiary to 101 x 50 x 15mm a waga 97g. Jest to, więc urządzenie standardowe, zarówno pod względem wielkości, jak i wagi. Z przodu telefonu znajduje się 2.2-calowy wyświetlacz QVGA z rozdzielczością 240 x 320 pikseli i maksymalnym odtworzeniem 262 tys. kolorów. Jest to całkiem dobry telefon, który wyróżnia się bardzo łagodnym rastrem. Panel sterowania składa się z okrągłego przycisku, wokół którego rozmieszczono 6 pozostałych przycisków przeznaczonych do potwierdzenia wyboru oraz odebrania/zakończenia rozmowy. Generalnie obsługa telefonu jest bardzo łatwa.

LG KT520

Największa niespodzianka czekała na nas z tyłu telefonu – wbudowany aparat fotograficzny z ponadprzeciętną rozdzielczością 3.2 MPx i autofocusem. Jest to zaskakująco dobry wynik, zwłaszcza w przypadku taniego, “podstawowego”telefonu. Z przodu znajduje się jeszcze jedna kamera, któa przeznaczona jest do rejestracji rozmów video – jest to więc telefon 3.5 G. LG KT520 obsługuje sieci GPRS + EDGE + UMTS (3G) + HSDPA, transmisję danych zapewniają systemy GPRS + EDGE + UMTS (3G) + HSDPA. Baterie 800 mAh umożliwiają maksymalny czas rozmów 3 godz. 20Min., telefon w stanie czuwania wytrzyma do 10 dni. Pamięć integrowana nie była dotąd specyfikowana, ale można ją rozszerzyć do 4 GB za pomocą karty microSD. Do wyposażenia należy również wbudowane radio FM i odtwarzacz multimedialny. Zarówno cena telefonu, jak i data wprowadzenia na rynek nie jest jeszcze znana, ale spodziewać się można, że LG KT520 nie będzie drogi, nawet pomimo pierwszorzędnego wyposażenia.

LG KT520

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 15

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu LG KT520


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.