Naprzód Sony Ericsson TM506

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony Ericsson TM506

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Firmy T-Mobile i Sony Ericsson przedstawiły dzisiaj nowy telefon komórkowy, który będzie się nazywać TM506. Będzie go sprzedawać oczywiście operator T-Mobile, a chodzi o bardzo stylowe urządzenie.

Firmy T-Mobile i Sony Ericsson przedstawiły dzisiaj nowy telefon komórkowy, który będzie się nazywać TM506. Będzie go sprzedawać oczywiście operator T-Mobile, a chodzi o bardzo stylowe urządzenie.

Sony Ericsson TM506

Sony Ericsson TM506 zaprojektowany został z myślą o użytkownikach, którzy domagają się stylu i funkcjonalności, a wszystko w naprawdę kompaktowych rozmiarach, dzięki czemu aparat spokojnie zmieści się do kieszeni w spodniach. To właśnie oferuje Sony Ericsson TM506 o wymiarach 95 x 48 x 17 mm. Waga wynosi 96g., czyli również niewiele. Jest to aparat z klapką, który posiada dwa wyświetlacze. Główny wyświetlacz ma maksymalną rozdzielczość 320 x 240 pikseli i odtwarza 262 tys. kolorów. Ogólnie jest całkiem dobry, ale co najważniejsze jest doskonale czytelny nawet w bezpośrednim słońcu. Drugi wyświetlacz o rozdzielczości 128 x 36 pikseli odtwarza zaledwie 2 kolory. Służy głównie do obrazowania podstawowych informacji typu poziom baterii, zasięg, czas, data oraz odebrane wiadomości. Interfejs obsługi jest bardzo łatwy, przystosowany do bezproblemowego użytkowania.

Sony Ericsson TM506

Sony Ericsson TM506

Z tyłu znajduje się wbudowany aparat o najwyższej rozdzielczości 2 Mpx, który dysponuje 2,5 x zoomem optycznym i możliwością nagrywania filmów video. Jakość zdjęć jest dość dobra i przeciętnemu użytkownikowi spokojnie wystarczy. O komunikację z innymi telefonami i bezprzewodowymi urządzeniami zadba bluetooth 2.0. Trasmisję danych zapewnia klasyczny interfejs HSDPA Ucieszyła nas obecność odtwarzacza MP3 i radia FM z technologią RDS. Pamięć zintegrowana jest mała, wynosi zaledwie 35 MB, ale na szczęście można ją rozszerzyć aż do 4 GB za pomocą karty pamięci typu microSD. Dzięki bardzo efektywnej baterii maksymalny czas rozmowy wynosi 9,5 godziny, podczas gdy w stanie czuwania telefon wytrzyma aż 11 dni. Jeśli chodzi o sieć, Sony Ericsson TM506 obsługuje GSM 850 / 1800 / 1900 / UMTS 1700 / 2100. Telefon ten dostępny będzie na początku września, jego cena na została na razie określona.

Sony Ericsson TM506

Sony Ericsson TM506

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 5

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Sony Ericsson TM506


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.