Naprzód Telstra T165i

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Telstra T165i

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Ten tak szczególnie wyglądający telefon nazywa się Telstra T165i i jest wyprodukowany przede wszystkim dla rynku australijskiego. Będzie to urządzenie 3G, które oprócz niestandardowego wyglądu będzie świetnie wyposażone.

Ten tak szczególnie wyglądający telefon nazywa się Telstra T165i i jest wyprodukowany przede wszystkim dla rynku australijskiego. Będzie to urządzenie 3G, które oprócz niestandardowego wyglądu będzie świetnie wyposażone, dlatego zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi informacjami.

Telstra T165i

Już na pierwszy rzut oka zwrócicie uwagę na dużą antenę, przez którą model ten jest nieprzyjemnie duży. Jego całkowite rozmiary to 139 x 51 x 61mm oraz waga 119 g, która nie jest tak złą wartością. Ta duża antena nie jest tu umieszczona bez powodu. Australia jest na tyle rozległa i mało zasiedlona, że odbiór sygnału jest tam dość słaby. Dlatego ta duża antena jest pomocna przy bezproblemowemu odbioru sygnału 3G. Kiedy odejmiecie antenę zostanie wam całkiem normalny telefon.Z przodu znajdziecie 2-calowy ekranik LCD, który jest pokryty warstwą antytefleksyjną i poradzi sobie z najwyższą rozdzielczością 240 x 320 pikseli. Jest dość przyjemnie ostry i bardzo realistycznie przedstawia kolory, a dodatkowo jest świetnie czytelny i na bezpośrednim słońcu. Pod nim znajduje się klasyczny panel sterujący, którego obsługa jest bardzo prosta i przyjemna. Klawiatura ma całkiem duże przyciski i badzo dobrze się na niej pisze. Z tyłu znajdziecie wbudowany aparat z 2 MPx, co powinno wystarczyć do wykonywania dobrej jakości zdjęć. Ponieważ jest to urządzenie 3G znajdziecie tu jeszcze jeden aparat umieszczony bezpośrednio nad ekranem i służący do rozmów wideo.

Telstra T165i

Telstra T165i

Jakość zdjęć powinna być na dość dobrym poziomie. Aparat jest także wyposażony w autofocusa. Niestety nie posiada flesha oraz żadnego podświetlenia, dlatego możecie zapomnieć o robieniu zdjęć w gorszych warunkach oświetleniowych. Telstra T165i komunikuje przez GSM + UMTS 850 oraz posiada systemy GPRS + UMTS (3G) + HSDPA. W dalszym wyposażenu znajdziecie także bluetooth 2.0, radio FM z technologią RDS, moduł A-GPS, ale niestety brakuje tu zintegrowanej nawigacji. Nie zabrakło za to odtwarzacza MP3 oraz przeglądarki internetowej. Bateria obiecuje maksymalny czas rozmów do 3.5 godziny oraz ok. 10 dni na jednym nabiciu. Zintegrowaną pamięć można rozbudować za pomocą kart pamięci typu microSD. Telstra T165i nie należy do najpiękniejszych oraz najlepiej wyposażonych telefonów na rynku, ale za to najlepiej określa ją słowo funkcjonalność. Dzięki dużej antenie mieszkańcy Australii wreszcie będą mieć mniejsze problemy z odbiorem sygnału.

Telstra T165i

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Telstra T165i


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.