Naprzód Hyundai Mobile wchodzi na rynek angielski

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Hyundai Mobile wchodzi na rynek angielski

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Dzisiaj przygotowaliśmy dla was krótszą, ale za to bardzo ciekawą nowość ze świata mobilnych telefonów. Firma Hyundai znana jest przede wszystkim z produkcji samochodów, ale ta koreańska firma interesuje się także produkcją mobilnych telefonów.

Dzisiaj przygotowaliśmy dla was krótszą, ale za to bardzo ciekawą nowość ze świata mobilnych telefonów. Firma Hyundai znana jest przede wszystkim z produkcji samochodów, ale ta koreańska firma interesuje się także produkcją mobilnych telefonów i przygotowuje się, aby niektóre z nich wprowadzić na rynek europejski.

Hyundai Mobile wchodzi na rynek angielski

Hyundai Mobile wchodzi na rynek angielski

Hyundai Mobile wchodzi na rynek angielski

Pierwszym rynkiem na który trafią telefony Hyundai Mobile, będzie rynek angielski. Firma ma nadzieję, że w tym kraju, w którym najpopularniejszymi telefonami są urządzenia firm Samsung i LG, i jej uda się znaleźć kawałek miejsca dla siebie. Na niektórych rynkach europejskich, firma odnosi już sukcesy i produkowane przez nich telefony możecie kupić np. w Austrii, Niemczech oraz na Węgrzech. Tak jak i u samej firmy, telefony charakteryzuje przede wszystkim dobre wyposażnie za przystępną cenę. Do wyboru będziecie mieli z całej gamy modelowych serii. W Wielkiej Brytanii do sprzedaży trafi sześć rodzaji. Zaprezentujmemy je poniżej.

Hyundai Mobile wchodzi na rynek angielski

Hyundai Mobile wchodzi na rynek angielski

Hyundai Mobile wchodzi na rynek angielski

Pierwszym w szeregu jest Hyundai MB-400. Jest to stylowy telefon, który charakteryzuje się panelem sterującym w stylu iPoda. Będzie wyposażony w dotykowy ekran z najwyższą rozdzielczością 176 x 220 pikseli i który posiada wudowany aparat z 1.3 MPx. Model MB-910 Wygląda bardzo ciekawie, ponieważ jest to telefon, który wygląda jak zegarek na rękę. Będzie wyposażony w dotykowy ekran TFT z najwyższą rozdzielczością 132 x 176 pikseli. Model MB-150 będzie charakteryzował się przede wszystkim bardzo prostym panelem sterującym oraz niską ceną. Wyposażony będzie w ekran czarno-biały oraz w mocną baterię. Stylowy wysuwany telefon MB-500 zachwycił nas już na pierwszy rzut oka. Znajdziecie w nim np. aparat fotograficzny z 3 Mpx oraz dobry ekran TFT o rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Hyundai MB-220 to telefon posiadający wieczko oraz ekran zewnętrzny wyposażony w dotykowy interfejs, a telefon MB-D130 będzie przeznaczony przede wszystkim dla początkujących użytkowników. Jako jedyny telefon w tej ofercie, będzie wyposażony w system umożliwiający używanie dwóch kart sim w tym samym czasie. Kolejne modele mobilnych telefonów firmy Hyundai Mobile powinny być już niebawem przedstawione.

Hyundai Mobile wchodzi na rynek angielski

0

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Podobne


Dyskusje

Dyskusja do artykułu Hyundai Mobile wchodzi na rynek angielski


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.