LG


Naprzód LG VX8360

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

LG VX8360

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Koreański producent telefonów LG wraz z firmą Verizon Wireless przed jakimś czasem przedstawił nowy mobilny telefon z oznaczeniem VX8360. Jest to urządzenie skromnie wyposażone a telefon jest przeznaczony dla osób mniej wymagających.

Koreański producent telefonów LG wraz z firmą Verizon Wireless przed jakimś czasem przedstawił nowy mobilny telefon z oznaczeniem VX8360. Jest to urządzenie skromnie wyposażone a telefon jest przeznaczony dla osób mniej wymagających.

LG VX8360

Właściwie nie jest to całkiem nowy telefon, ale poprawiona wersja jego poprzednika X8350. Design tego urządzenia jest całkiem niewyraźny, jego konstrukcja jest oparta na klasycznej wersji z dwoma ekranami. Byliśmy jednak bardzo zadowoleni z kompaktowych rozmiarów, a mianowicie 95 x 50 x 22 mm i relatywnie niskiej wagi 94g. Na stronie przedniej znajduje się mały zewnętrzny ekran TFT z najwyższą rozdzielczością 96 x 96 pikseli. Ekran ten służy przede wszystkim do wyświetlania informacji o stanie baterii, sile zasięgu, godzinie oraz dacie a także przyjętych i nieodebranych połączeniach. Pod ekranem zewnętrznym umieszczony jest panel sterujący, który składa się z trzech przycisków służących do obsługi odtwarzacza MP3. Główny ekran jest klasycznie umieszczony wewnątrz telefonu, a jego najwyższa rozdzielczość to 240 x 320 pikseli. Jest wystarczająco ostry, ale na pewno nie można go zaliczyć do czołówki wśród ekranów. Pod nim znajduje się całkiem duży panel sterujący, który składa się z wielkiego przycisku środkowego dookła którego znajdują się dodatkowe przyciski. Interfejs użytkowniaka jest bardzo przyjemny i łatwy w obsłudze i właśnie dzięki niemu można poznać, że jest to telefon przeznaczony dla mniej wymagających użytkowników. Klawiatura ma całkiem duże przyciski, dlatego pisanie SMSów nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Oczywiście telefon posiada także wbudowany aparat fotograficzny 1.3 MPx.

LG VX8360

Z tym aparatem jesteście w stanie wykonać fotografie 1280 x 960 pikseli. W wyposażenu znajdziecie także 2x zoom cyfrowy oraz możliwość rejestracji widea z dźwiękiem. LG VX8360 wspiera CDMA 800 / 1900 oraz cdma2000 1xEV-DO. Za pomocą portu USB 2.0 możecie podłączyć telefon z komputerem, a za komunikację z innymi telefonami jest odpowiedzialny bezprzewodowy bluetooth 2.1. Bardzo nas zaskoczyła obecność modułu GPS oraz programu VZ Navigator, czego od takiego telefonu nie oczekiwaliśmy. W dalszym wyposażeniu znajdziecie odtwarzacz MP3 (wspiera formaty AAc oraz WMA), WAP 2.0, gry Java oraz możliwość oglądania wideo dzięki VCAST Video. Energii dostarcza całkiem silna bateria Li-Ion o mocy 1000 mAh, która powinna wystarczyć maksymalnie na 5.3 h rozmów oraz ok. 641 godzin w stanie czuwania. Zintegrowana pamięć to słabych 33 MB, ale oczywiście możecie ją rozbudować za pomocą karty pamięci microSD / TransFlash, a to do pojemności aż 8GB.

LG VX8360

LG VX8360

LG VX8360 to normalny telefon z wieczkiem, który prawdopodobnie nie będzie nowym odkryciem w mobilnym świecie. Na uwagę zasługuje na pewno obecność modułu GPS oraz bardzo proste i bezproblemowe korzystanie. Jak na razie sprzedawany jest tylko w Ameryce, ale bez problemu może być wam przesłany do Polski, chociaż nie ma to za bardzo sensu, ponieważ nie istnieje u nas sieć VCAST i posiadanie takiego telefonu tym samym traci sens.

LG VX8360

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu LG VX8360


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.