Naprzód Sony Ericsson W995

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony Ericsson W995

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Dziś mamy dla was nowy telefon firmy Sony Ericson. Jest to walkman z oznaczeniem W995 i jest to reprezentacyjny model tej firmy wśród muzycznych telefonów komórkowych.

Dziś mamy dla was nowy telefon firmy Sony Ericson. Jest to walkman z oznaczeniem W995 i jest to reprezentacyjny model tej firmy wśród muzycznych telefonów komórkowych.

Sony Ericsson W995

Model W995 Walkman, wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 megapikseli oraz w odtwarzacz Walkman, to najnowszy telefon komórkowy firmy Sony Ericsson. Działający w trybie ‘video playback’ model Walkmana ma aplikację Media Go, która w sposób prosty pozwala przenosić rozrywkowe zasoby na telefon komórkowy, a następnie odtwarzać je i systematyzować. Z przodu umieszczony jest ekran LCD z przekątną 2.6'', który poradzi sobie z standardową rozdzielczością 240 x 320 pikseli. Pod ekran umieszczony jest panel sterujący z dużym przyciskiem pośrodku. Interfejs użytkownika jest prawie taki sam, jak w innych urządzeniach tej serii. Pod panelem sterującym znajduje się standardowa klawiatura, która posiada dostatecznie duże i dobrze od siebie oddzielone klawisze.Co więcej, aparat ma kompaktowe rozmiary: 97 x 49 x 15mm i wagę jedynie 113g. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 MPix z trybem Photo Flash oraz wykrywanie twarzy Memory Stick Micro o pojemności 8 GB

Sony Ericsson W995

Sony Ericsson W995

Mając aplikację MediaGo, jedyną w swoim rodzaju aplikację Sony po raz pierwszy prezentowaną właśnie w telefonie W995 Walkman, użytkownik może automatycznie przenosić wszelkie dane audio, zdjęcia i materiały wideo pomiędzy telefonem a komputerem. Telefon wspiera sieci GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 + UMTS 900 / 2100 lub UMTS 850 / 1900 / 210 przesylanie danych jest możliwe za pomocą GPRS + EDGE + UMTS (3G) + HSDPA. Filmy wideo można przesyłać prosto z telefonu, na telefon lub do sieci – funkcje Wi-Fi oraz Turbo 3G – łatwy dostęp wideo do stron YouTube i innych rozrywkowych portali. Z odtwarzacza multimedialnego możecie korzystac także podczas ruchu a dzięki standardowemu jacku 3.5 możecie podłączyć i słuchawki. Za komunikację z innymi telefonami odpowiedzialny jest Bluetooth 2.0. Wytwarzanie płyt CD audio – dzięki MediaGo użytkownik może wypalać własne płyty CD i mieć zawsze przy sobie swoją muzykę i książki audio.

Sony Ericsson W995

Sony Ericsson W995

Sony Ericsson W995 wiele obiecuje. Łączy w sobie udany design, ponadprzeciętny aparat fotograficzny oraz wiele wyjątkowych funkcji. Wraz z tym telefonem Sony Ericsson ogłosiło wprowadzenie nowej filmowej opcji w PlayNow opartej na subskrypcji i pozwalającej na nieograniczone pobieranie filmów na komputer, a następnie przenoszenie ich na urządzenia mobilne.

Sony Ericsson W995

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Sony Ericsson W995


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.