LG


Naprzód LG GM730

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

LG GM730

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Dzis zaprezentujemy nowość ze świata mobilnych telefonów, a mianowicie LG GM730. Jest to smartphone z dotykowym ekranem, który będzie całkiem dobrze wyposażony. Na razie firma LG nie podała szczegółów.

Dzis zaprezentujemy nowość ze świata mobilnych telefonów, a mianowicie LG GM730. Jest to smartphone z dotykowym ekranem, który będzie całkiem dobrze wyposażony. Na razie firma LG nie podała szczegółów.

LG GM730

Design tego telefonu nie wynosi go ponad ostatnie. Wręcz przeciwnie, jest to standardowy smartphone, do którego budowy wykorzystano jednak wysokiej jakości materiały. Rozmiar całkowity to: 110 x 57 x 12mm, co w tej kategorii telefonów jest standardem. Z przodu umieszczony jest ekran LCD z przekątną 3'', który wyposażony jest w najwyższą rozdzielczość 240 pikseli. Taka rozdzielczość powinna być w zupełności wystarczająca. Czytelność na ostrym świetle będzie prawdopodobnoe trochę gorsza. Pod ekranem znajduje się prosty w obsłudze panel sterujący, zbudowany jedynie z trzech przycisków. Większość operacji będziecie wykonywać za pomocą panelu dotykowego oraz dotykowego interfejsu. Znajdziecie w nim system operacyjny Windows Mobile Professional 6.1 oraz interfejs użytkownika S-Class. System ten, umożliwia całkiem różnorodne ustawienia, dzięki którym możecie wzbogacić aparat o dodatkowe programy i aplikacje.

LG GM730

Z tyłu umieszczony jest dobry aparat z najwyższą rozdzielczością 5 MPx, który jest wyposażony w obiektyw Schneider Kreuznach a według informacji, będzie posiadał także flesz oraz autofocus. Oczywiście aparat poradzi sobie z nagrywaniem widea i z dźwiękiem ( prawdopodobnie rozielczość 720 x 480 pikseli rzy szybkości 30 zdjęć na sekundę). LG GM730 wspiera sieci GSM + UMTS oraz GPRS + UMTS (3G). Znajduje sie w im także wbudowane WiFi oraz moduł GPS, dlatego za pomocą telefonu będziecie mogli skorzystać z mawigacji satelitarnej. Pomocny w tym jest także ekran dotykowy, który ułatwi ustawienie nowego celu nawet podczas jazdy. Do dalszych elementów należą: pełnowartościowa przeglądarka internetowa, odtwarzacz multimedialny ze wsparciem różnych typów, takich, jak: audio, video oraz klient e-mailowy. Za komunikację z inym telefonami odpowiada bluetooth 2.0 a za pomocą portu USB możecie połączyć LG GM730 bezpośredno z komputerem. Nie ma bliższych informacji na temat zintegrowanej pamięci, ale już wiadomo, że aparat będzie wspierał karty pamięci.

LG GM730

LG GM730 jak na razie wygląda na standardowy smartphone z systemem operacyjnym Windows Mobile Professional 6.1 oraz dobrym wyposażeniem. Co więcej, zachęciał nas do siebie wbudowany apaat fotograficzny oraz bardzo prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Więcej informacji powinna ujawnić już niedługo sama firma LG.

LG GM730

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu LG GM730


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.