Naprzód Emgeton Enzo - 3G i dualSIM

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Emgeton Enzo - 3G i dualSIM

Martin Valent | Komentarzy: 0 |

Firma Emgeton zaprezentowała nowy model Enzo, który zaoferuje wsparcie dwóch kart SIM oraz transport za pomocą sieci 3G, a wszystko to w przyjemnym dla oka czarno-czerwonym wykonaniu.

Firma Emgeton zaprezentowała nowy model Enzo, który zaoferuje wsparcie dwóch kart SIM oraz transport za pomocą sieci 3G, a wszystko to w przyjemnym dla oka czarno-czerwonym wykonaniu. Firma Emgeton jest bardziej znana ze swoich wspaniałych odtwarzaczy MP3 oraz z telefonów komórkowych ze wsparciem dwóch kart SIM. Emgeton Enzo jest najlepszym mobilnym urządzeniem tej firmy. Emgeton Enzo jest klasycznie zbudowany a jak na telefon z dualSIM jest cienki, ma jedynie 16,5 mm. Dalsze rozmiary to: 107 x 49 mm i waga 109 g, co na pewno nie będzie stanowić dla was problemu.

Emgeton Enzo - 3G i dualSIM

Z przodu znajdziecie aktywny 2,2'' ekran z rozdzielczością 240 x 320 punktów i wsparciem 262 tysięcy kolorów. Pod nim znajdują się dwa przyciski potwierdzające, przycisk do mazania, cofnięcia a także przyciski do zakończenia i rozpoczęcia rozmowy – każdy dla jednej z włożonych kart SIM. Pomiędzy nimi umieszczony jest czterokierunkowy przycisk nawigacyjny z zatwierdzeniem pośrodku. Pod nimi umieszczona jest klasyczna klawiatura. Nad ekranem znajdują się głośniki oraz kamera. Obramowanie przodu jest czerwone. Z lewej strony telefonu znajduje się przycisk do regulacji głośności, konektor USB oraz przycisk do włączenia/wyłączenia telefonu. Z drugiej strony telefonu umieszczony jest slot na kartę microSD (do 4GB) oraz przycisk do włączenia aparatu. Z tyłu znajduje się tylko obiektyw aparatu.

Emgeton Enzo - 3G i dualSIM

Najciekawsze jest wsparcie dualSIM, tzn. możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie. Karta główna może być podłączona do sieci GSM i 3G, przez nią można także realizować przesyłanie danych za pomocą technologii UMTS. Druga karta SIM może korzystać tylko z sieci GSM oraz wyraźnie wolniejszego GPRS. W praktyce, możecie być podwójnie podłączeni do GSM lub jednocześnie do 3G i GSM. Telefon wspiera sieci GSM 900/1800/1900 MHz i sieć 3G 2100 MHz. Pamięć oferuje możliwość przechowywania więcej niż 1000 kontaktów, które mogą być wyświetlone jednocześnie z obu kart. Oczywistością jest możliwość synchronzacji z komputerem. Rozmowy, jak i dźwięki z okolicy, można zapisywać w pamięci telefonu lub na karcie microSD w formacie WAV lub AMR. Problemu nie stanwi także podłączenie do komputera za pomocą wyjścia USB lub technologii Bluetooth.

Emgeton Enzo - 3G i dualSIM

Bardzo dobrej jakości jest odtwarzacz multimedii, który jest przejęty z Emgetonu Cult, a który wspiera różne formaty, zarówno audio, jak i wideo (MP3, AAC, AAC+, Windows Audio, H.263, H.264, WMV9 i inne). Plusem jest możliwość odtwarzania muzyki w tle oraz automatyczne jej przerwanie podczas rozmowy. Dostępne są różne profile equalizera, zmiany wizualizacji czy tworzenie playlist. Telefon jest wyposażony w 2mpix aparat fotograficzny z chipem CMOS, który obok zdjęć z maksymalną rozdzielczością 1600x1200, potrafi nagrywać także wideo. Bateria Li-Ion o pojemności 1100 mAh, powinna wystarczyć na 10 dni lub umożliwić prowadzenia rozmów w czasie całkowitym do 5 godzin. Mobilny telefon Emgeton Enzo jest ciekawym modelem, który na pewo znajdzie swoich wiernych użytkowników oferując im dobrej jakości wsparcie dualSIM oraz bardzo udany design.

Emgeton Enzo - 3G i dualSIM

Emgeton Enzo - 3G i dualSIM

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Podobne

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Emgeton Enzo - 3G i dualSIM


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.