Naprzód Samsung M8800 Pixon

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung M8800 Pixon

Martin Valent | Komentarzy: 0 |

Czołowym telefonem firmy Samsung, jest model M8800 Pixon, który obok dotykowego ekranu oferuje także wysokiej jakości 8mpix aparat oraz bardzo bogato wyposażone wnętrze.

Czołowym telefonem firmy Samsung, jest model M8800 Pixon, który obok dotykowego ekranu oferuje także wysokiej jakości 8mpix aparat oraz bardzo bogato wyposażone wnętrze. Samsung M8800 Pixon nie jest na rynku zupełną nowością, ale wciąż utrzymuje się w czołówce mobilnych telefonów komórkowych. I když nie jest to smartphone, niczego nie będzie wam w nim brakować.

Samsung M8800 Pixon

Wizualnie Samsung M8800 Pixon jest udanym modelem. Praktycznie całą przednią część zajmuje wielki 3,2-calowy dotykowy displej o rozdzielczości 240 x 400 pikseli. Pod nim znajdziecie przyciski do rozpoczęcia i zakończenia rozmowy i jeden okrągły przycisk do cofnięcia się (Back). Nad displejem umieszczony jest głośnik oraz kamera do wideorozmów. Z boku aparatu znajdziecie przyciski do ustawienia głośności, włączenia aparatu oraz slot na karty pamięci i podłączenie do systemu. Całkowity rozmiar telefonu to 108 x 55 x 14 mm oraz waga 121 g.

Samsung M8800 Pixon

Samsung wykorzystuje do obsługi dotykowego ekranu autorski interfejs TouchWiz Model posiada także większą liczbę programów – Widget. Podczas korzystania z telefonu na pewno docenicie hardwarowy przycisk do cofnięcia się. Na lewym boku znajduje się klawiatura do wejścia do menu i do najczęściej wykorzystywanych funkcji. Reakcja dotykowego displeja jest tutaj rozwiązana za pomocą dźwięku lub wibracji, co można bardzo łatwo nastawić.

Samsung M8800 Pixon

Dokładnie reagujący dotykowy displej umożliwia wygodne pisanie SMS bez potrzeby korzystania z klawiatury. Do pisania można także wykorzystać styl a telefon potrafi rozpoznawać i odręczne pismo. Bardzo bogate są także funkcje organizacyjne: np. w budziku można nastawić, który z wybranych alarmów będzie aktywny w danym dniu. Nie będzie stanowić problemu dostęp do funkcji Google, jak np. Gmail, Google maps i inne. O lokalizację telefonu postara się wbudowany moduł GPS, ale nie można go niestety wykorzystać do pełnowartościowej nawigacji, ponieważ takie aplikacje nie są niestety dostępne w Jawie.

Samsung M8800 Pixon

Wśród innych funkcji niestety zabrakło Wi-fi, ale posiada wszystkie inne konektory, jak: Bluetooth, GPRS/EDGE, HSDPA a także USB ze wsparciem Mass Storage. Pamięć wewnętrzna telefonu to 200 MB a do telefonu dostaniecie dodatkowo 1 GB kartę pamięci. O energię telefonu dba 1000 mAh bateria, co powinno wystarczyć na 3-4 dni niezbyt intensywnego korzystania.

Samsung M8800 Pixon

Najbardziej atrakcyjnym elementem tego telefonu jest na pewno 8mpikselowy aparat z maksymalną rozdzielczością 3264 x 2448 i automatycznym ustawianiem ostrości. Na pewno zadowoli obecność flesza LED. Obok dobrej jakości zdjęć, można także nagrawać filmiki w rozdzielczości 720 x 480 pikseli przy 30 fps. Własnie dzięki temu, Samsung M8800 Pixon należy do czołówki mobilnych telefonów, które posiadają możlwośc nagrywania filmików. Telefon można podłączyć przez wyjście wideo do telewizora, dzięki czemu możecie oglądać filmiki na dużym ekranie. Z multimedii, telefon posiada radio FM ze wsparciem RDS, czytnik dokumentów, odtwarzacz multimedialny, odtwarzający także format DivX. Samsung M8800 Pixon należy do czołówki mobilnych telefonów bez systemu operacyjnego. Oprócz Wi-fi, wyposażony jest we wszystko, czego można oczekiwać od mobilnego telefonu.

Samsung M8800 Pixon

Samsung M8800 Pixon

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 3

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Samsung M8800 Pixon


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.