Naprzód GETAC PS535F - wytrzymały i funkcjonalny PDA

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

GETAC PS535F - wytrzymały i funkcjonalny PDA

Martin Valent | Komentarzy: 0 |

Model GETAC PS535F jest wytrzymałym, dobrze wyposażonym komputerem kieszonkowym (PDA), przeznaczonym przede wszystkim dla osób, które pracują w terenie.

Model GETAC PS535F jest wytrzymałym, dobrze wyposażonym komputerem kieszonkowym (PDA), przeznaczonym przede wszystkim dla osób, które pracują w terenie. GETAC PS535F to kolejny telefon, który potrafi pracować w ekstremalnych warunkach. Specjalna obudowa zapewnia ochronę przed pyłem, wilgocią a nawet upadkiem z 1,52 metrów. Działa w bardzo niskiej (-20′C) i wysokiej temperaturze (60′C). Procesor posiada dodatkiowo 128 MB pamięci operacyjnej RAM i 2 GB pamięci użytkowej, którą można rozbudować za pomocą kart SD (max. 8 GB). Wymary tego PDA to: 144,3 x 82,3 x 29, mm. Na pewno zaskoczy waga 300 g, która jak na mobilne PDA jest na prawdę wysoka. Dominuje tu 3,5'' ekran dotykowy VGA (640 x 480 pikseli) z podświetleniem LED, co czyni go bardzo czytelnym nawet przy gorszym oświetleniu. Pod ekranem znajduje się joystick służący do poruszania się po menu oraz cztery przyciski do aktywacji menu, właczenia/wyłączenia sprzętu itd. Z prawej strony znajduje się stylus slot, z lewej strony natomiast slot do kart SD. Z dołu odnajdziecie mini konektor USB oraz wejście dla ładowarki i mikrofonu bądź słuchawek. Wszystkie wejścia są dobrze chronione przeciw zanieczyszczeniom pyłem lub wilgocią.

GETAC PS535F - wytrzymały i funkcjonalny PDA

Najważniejszą cechą GETAC PS535F jest obecność bardzo wysokiej jakości GPS SiRF Star III z wieloma funkcjami komunikacji przeznaczony do pracy nawet w bardzo trudnych warunkach środowiskowych. Wykorzystać go można np. podczas akcji ratunkowych, badania terenu, co czyni go ulubionym wśród geologów, leśniczych czy między wojskowymi. Klasyczne GPS dopełnia jeszcze E-kompas oraz altimeter. Bardzo użyteczną funkcją jest dokładne mierzenie odległości między dwoma punktami.

GETAC PS535F - wytrzymały i funkcjonalny PDA

Dobrze opracowany system operacyjny Windows Mobile 6.1, umożliwia komfortową pracę z dokumentami, ustawienia ich zabezpieczenia itp.Posiada wbudowaną kartę Wi-Fi (802.11 b/g), Bluetooth oraz może korzystać z modemu BT-EDGE WWAN i przekazać dane w czasie rzeczywistym. Model ten posiada kamerę 3Mpixeli z auto-focusem.

GETAC PS535F - wytrzymały i funkcjonalny PDA

Z modelem GETAC PS535F możecie pracować i w ekstremalnych warunkach w temperaturze od -20° C do 60° C i wilgotności powietrza 5-95 %. Posiada baterię Li-Ion o pojemności 2400 mAh, która powinna wystarczyć do ośmiogodzinnej pracy. Czas może być oczywiście różny, zależy od aplikacji, z jakimi pracujemy. Wytrzymały PDA Getac PS535F to czuły funkcjonalny GPS z wieloma funkcjami komunikacji przeznaczony do pracy nawet w bardzo trudnych warunkach środowiskowych.

GETAC PS535F - wytrzymały i funkcjonalny PDA

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu GETAC PS535F - wytrzymały i funkcjonalny PDA


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.