Naprzód Evolve GX780 Survivor – bardzo wytrzymały telefon

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Evolve GX780 Survivor – bardzo wytrzymały telefon

Martin Valent | Komentarzy: 0 |

GX780 Survivor jest pierwszym wytrzymałym modelem telefonu komórkowego od firmy Evolve. Proponuje ciekawe funkcje, które sprawdzą się w terenie oraz w ekstremalnych warunkach.

GX780 Survivor jest pierwszym wytrzymałym modelem telefonu komórkowego od firmy Evolve. Proponuje ciekawe funkcje, które sprawdzą się w terenie oraz w ekstremalnych warunkach. Firma Evolve inspirowała się modelami konkurencji - Sonim XP1 i XP3 Enduro. Ale mimo tego, Evolve GX780 Survivor posiada swój osobisty styl. Obudowa urządzenia zabezpieczona jest gumową powłoką oraz dodatkowo metalową ramą, jako ochroną przed zniszczeniem spowodowanym na przykład upadkiem.

Evolve GX780 Survivor – bardzo wytrzymały telefon

Obok masywnego designu, Evolve GX780 Survivor zaskakuje także nietypowymi outdoorowymi funkcjami. Jest to przede wszystkim cyfrowy termometr, wysokościomierz oraz barometr. Funkcje te znajdują się na tylnej ściance telefonu. W górnej części znajduje się latarka LED oraz wskaźnik laserowy. Evolve GX780 Survivor jest całkowicie odporny na uszkodzenia, zapylenie, pryskającą wodę (śnieg, deszcz). Telefon działa w temperaturze od -20°C do 60°C przy relatywnej wilgotności powietrza 35-85 %. Możliwe jest dokupienie ręcznej ładowarki bardzo pomocnej w sytuacji, gdy nie ma możliwości dostępu do sieci elektrycznej.

Evolve GX780 Survivor – bardzo wytrzymały telefon

Z przodu znajduje się 2'' ekran o rozdzielczości 176 x 220 pikseli z możliwością wyświetlenia do 65 000 kolorów. Moduł czujnika ma dwa przyciski: MODE po lewej stronie ekranu czujnika i FUNCTION po jego prawej stronie. Każdy z nich ma przypisane dwie funkcje, które można włączać krótkim lub długim naciśnięciem. W trybie pomiarów można krótkim naciśnięciem przycisku MODE przełączać między funkcjami TEMP (termometr), BARO (barometr), ALTI (wysokościomierz) i COMPASS (kompas).

Evolve GX780 Survivor – bardzo wytrzymały telefon

Obok outdoorowych funkcji, Evolve GX780 Survivor jest wyposażony w odtwarzacz MP3 oraz radio FM. Wśród funkcji organizacyjnych znajduje się np.: kalkulator, kalendarz, notatnik, budzik itp. W telefonie można zapisywać kontakty wraz z przypisanymi im imionami lub nazwami i to zarówno do pamięci telefonu jak i na kartę SIM. Można je przeglądać, zmieniać istniejące lub dodawać nowe. W Evolve można zapisać aż 300 kontaktów bezpośrednio w telefonie. Ilość kontaktów na karcie SIM zależy od producenta karty. Wewnętrzną pamięć telefonu można rozbudować dzięki kartom microSDHC (do 16 GB; slot ukryty pod baterią). Według producenta, bateria Li-Ion powinna wytrzymać do 18 dni lub umożliwić do 450 minut intensywnej pracy. Evolve GX780 Survivor jest rozmiarowo większym telefonem (53 mm x 115 mm x 24mm) z wagą 135 gramów.

Evolve GX780 Survivor – bardzo wytrzymały telefon

Telefon przeznaczony przede wszystkim dla osób, które pracują lub poświęcają się swojemu hobby w terenie (np. policja, wojsko, straż pożarna, leśnicy, miłośnicy sportów ekstremalnych itp.).

Evolve GX780 Survivor – bardzo wytrzymały telefon

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 6

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Podobne


Dyskusje

Dyskusja do artykułu Evolve GX780 Survivor – bardzo wytrzymały telefon


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.