Naprzód Baterie wodne do telefonów komórkowych firmy Samsung

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Baterie wodne do telefonów komórkowych firmy Samsung

Ondřej Koníček | Komentarzy: 0 |

Dzisiejsza nowość jest wprawdzie krótka, ale za to bardzo interesująca. Telefony komórkowe czym są bardziej nowoczesne i lepiej wyposażone, tym potrzebują silniejszej baterii.

Dzisiejsza nowość jest wprawdzie krótka, ale za to bardzo interesująca. Telefony komórkowe czym są bardziej nowoczesne i lepiej wyposażone, tym potrzebują silniejszej baterii. U tych najnowszych telefonów może się stać tak, że bateria wyczerpie się już po jednym dniu. Głównie jeśli używasz funkcji WAP lub WiFi.

Baterie wodne do telefonów komórkowych firmy Samsung

Ta interesująca nowinka należy do koreańskiego producenta telefonów Samsung. Jest to wodna bateria do telefonów komórkowych. To naprawdę nie jest żaden żart, w końcu Samsung ogłosił i zaprezentował nowy rodzaj baterii, która do produkcji energii wykorzystuje wodę. Funkcjonuje tak, że jak włączysz urządzenie, metal i woda w baterii zaczną reagować i produkować gaz hydrogen. Później gaz dostaje się do innej części baterii, gdzie dalej reaguje z tlenem w powietrzu i produkuje energie potrzebną do pracy telefonu. Pozostałe baterie potrzebują do wytworzenia hydrogenu methanol, ale Samsungowi wystarczy zwykła i czysta woda.

Baterie wodne do telefonów komórkowych firmy Samsung

Bateria potrafi wygenerować aż 3 waty elektryczności, także do pracy telefonów komórkowych znakomicie się nadaje. Telefon wyposażony w tę baterie wytrzyma z pełnym wykorzystaniem mocy i użyciem wszystkich aplikacji aż do12 godzin. Biorąc pod uwagę, że chodzi o prototyp to jest to rewelacyjny wynik. Zarząd Samsunga ogłosił, że ten rodzaj baterii zacznie montować do swoich telefonów komórkowych z początkiem 2010 roku. Jeśli używasz telefonu jak przeciętny człowiek, z grubsza 4 godziny dziennie, wystarczy jak naładujesz baterię raz na 5 dni. W sumie to baterii się nie ładuje, wystarczy wyjąć z telefonu i wymienić wodną część na nową. W każdym razie jest to wielki technologiczny postęp.

Baterie wodne do telefonów komórkowych firmy Samsung

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 2

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Baterie wodne do telefonów komórkowych firmy Samsung


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.